Strefa grywalizacji

Strefa w ramach której prowadzone będą tak zwane „zawody questowe”. Tą strefą objęty jest obszar LGD „Krzemienny Krąg”, po którym prowadzą przygotowane wielotematyczne questy.Zasady gry są bardzo proste. Trzymając w ręku quest masz „instrukcję obsługi” i przewodnik równocześnie. Kierując się wskazówkami zawartymi w tekście pokonujesz przeszkody, odkrywasz miejsca i zdobywasz informacje, które umożliwiają dalszą wędrówkę. Suma wszystkich dokonań pozwoli dotrzeć do upragnionego celu – czyli skarbu. Generalnie: masz start i metę, a po drodze całą masę przygód.

Grywalizację prowadzimy w dwóch osobno nagradzanych kategoriach:

 • kategoria rodzinna – członkowie grupy muszą być ze sobą spokrewnieni. Grupa składa się z minimum 2 osób.
  W kategorii rodzinnej trudność questów jest dostosowana do rodzin z dziećmi.
 • kategoria drużynowa – dla grupy składającej się z osób dorosłych, bez pokrewieństwa. Grupa składa się minimum z dwóch osób. W kategorii drużynowej trudność questów jest dostosowana do osób dorosłych.

  W każdej kategorii do przejścia będzie dostępne po 10 questów. Treść questów oraz ich tematykazostaną okryte tajemnicą aż do dnia wydarzenia!

Zasady (uproszczone):

 1. Zgłoś swoją rodzinę lub drużynę do biura zawodów on linę już dziś lub w dniu wydarzenia (jeżeli będą wolne miejsca).
 2. Pobierz Pakiet Startowy czyli niezbędnik questowicza: zestaw questów, Paszport Questowicza, długopis.
 3. Opracuj logistykę działania – na każdym queście są podane podstawowe informacje: miejsce startu, średni czas przejścia, rodzaj/typ questu. Pamiętaj – w ogólnej klasyfikacji liczy się ilość rozwiązanych questów oraz czas ich przejścia.
 4. Każdy quest ma swojego opiekuna, który w Paszporcie odnotuje Twoje osiągnięcia. Powodzenia!Liczba uczestników jest ograniczona. Zapisz się już dziś.

Formularz zgłoszeniowy

  Wybierz kategorię i wypełnij wszystkie pola oznaczone *

  Polityka prywatności

  © 2021 - Festiwal Questingu Stworzone z w pogstudio.pl